Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации плательщиков налога на добавленную стоимость

Государственная налоговая администрация
Письмо от 02.02.2000 № 1439/7/17-0527

ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ 

ЛИСТ

від 02.02.2000 р. N 1439/7/17-0527

Про реєстрацію платників податку на додану вартість

Державна податкова адміністрація України розглянула лист стосовно реєстрації платниками податку на додану вартість та його сплати фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які вибрали спосіб оподаткування одержуваних доходів за фіксованим розміром податку шляхом придбання патенту, і повідомляє.

Порядок оподаткування доходів громадян регулюється Декретом Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року N 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" (із змінами і доповненнями). Статтею 14 цього Декрету визначено умови, за яких громадянин - суб'єкт підприємницької діяльності має право вибрати спосіб оподаткування доходів, одержуваних від підприємницької діяльності, за фіксованим розміром податку шляхом придбання патенту.

Однією з умов для одержання такого патенту громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, є продаж товарів і надання супутніх такому продажу послуг, на ринках та сплата ринкового збору згідно із законодавством.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос