Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взносе в уставный фонд нематериальных активов

Государственная налоговая администрация
Письмо от 31.12.1999 № 19832/7/16-1220-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.12.99 р. N 19832/7/16-1220-26

Про внесок до статутного фонду нематеріальних активів

ДПА України розглянула лист ЗАТ щодо можливості віднесення (прирівнення) нематеріальних активів під час формування статутного фонду до основних фондів і в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

Статтею 1 Закону України від 18.09.91 р. N 1560 "Про інвестиційну діяльність", із змінами і доповненнями, визначено, що інвестиціями є всі види майнових та інтелектуальних цінностей, що вкладаються в об'єкти підприємницької та інших видів діяльності, в результаті якої створюється прибуток (доход) або досягається соціальний ефект. Такими цінностями можуть бути: рухоме та нерухоме майно (будівлі, споруди, устаткування та інші матеріальні цінності); майнові права, що випливають з авторського права, досвід та інші інтелектуальні цінності; сукупність технічних, комерційних та інших знань, оформлених у вигляді технічної документації, навичок та виробничого досвіду, необхідних для організації того чи іншого виду виробництва, крім запатентованих (ноу-хау), інші цінності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос