Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возмещения налога на добавленную стоимость обществам

Государственная налоговая администрация
Письмо от 29.12.1999 № 686/4/16-1210

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.12.99 р. N 686/4/16-1210

ДПА України розглянула питання щодо відшкодування податку на додану вартість товариствам і повідомляє наступне.

Оскільки функції з здійснення контролю за дотриманням законодавства про податки Законом України "Про державну податкову службу" покладено на податкові органи, то з метою недопущення зловживань при відшкодуванні та виконання обов'язків Держбюджету по субвенціях місцевим бюджетам податковими органами проводяться заходи щодо підтвердження сум ПДВ, заявлених до відшкодування суб'єктами підприємницької діяльності. До моменту проведення відшкодування на розрахунковий рахунок в обов'язковому порядку повинна бути завершена перевірка платника податку на предмет правомірності віднесення суми, задекларованої до відшкодування. Такі вимоги передбачені наказами ДПА України від 25.03.98 р. N 139 "Про посилення контролю за проведенням встановленого порядку відшкодування податку на додану вартість" та від 01.08.98 р. N 376 "Про затвердження методичних вказівок по організації порядку адміністрування відшкодування податку на додану вартість".

Зазначеним товариствам протягом 1997 - 1999 років проводилося відшкодування сум ПДВ у значних розмірах. У той же час встановлено, що Слідчим управлінням ГУ МВС України у м. Києві порушено кримінальну справу, матеріали з якої свідчать, що протягом 1997 - 1998 років товариства в результаті експорту продукції до Російської Федерації незаконно отримали відшкодування близько 30 млн. грн.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос