Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке оформления и выполнения украинскими субподрядными организациями работ по ликвидации в Украине боевых ракетных комплексов

Государственная налоговая администрация
Письмо от 30.03.1998 № 3190/11/16-1118

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.03.98 р. N 3190/11/16-1118

ДПАУ розглянула лист щодо звільнення від сплати податків і зборів з доведенням до ДПА на місцях переліку організацій, субпідрядників нижчого рівня відповідно до договору субпідряду від 26.06.97 р. N 23103-LBB-001 між фірмою "Бектел Нешінел, Інк." та готелем за програмою ліквідації стратегічних ядерних озброєнь в Україні і повідомляє.

Згідно зі спільним наказом від 05.11.97 р. N 402/237/402 Міноборони України, Мінфіну України та ДПАУ "Про затвердження Порядку оформлення і виконання українськими субпідрядними організаціями робіт по ліквідації в Україні бойових ракетних комплексів" відповідно до Угоди між Україною і США затверджено Порядок оформлення і виконання українськими субпідрядними організаціями робіт щодо ліквідації в Україні бойових ракетних комплексів, яким чітко визначені умови звільнення від податків і зборів.

Відповідно до п. 4 Порядку Міноборони України повинно затвердити окремим списком Перелік організацій, що виконують роботи щодо ліквідації бойових ракетних комплексів на умовах субпідряду згідно з Угодою, який визначається інтегруючим підрядчиком США фірмою "Бектел Нешінел, Інк.".

Керуючись п. 2 і 6 вищезазначеного Порядку однією з вимог для отримання податкових пільг є наявність в українській субпідрядній організації контракту з фірмою "Бектел Нешінел, Інк." або з підрядчиком "Х'юз Еркрафт Сістемз Інтернешнл" чи підрядчиком "Моррісон Кнудсен Корпорейшн" і довідки встановленого зразка, яка видається і надсилається Центром забезпечення реалізації Договору про СНО Міноборони України місцевим ДПА за місцем реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності як платників податків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос