Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от налогообложения [о льготном режиме налогообложения во время выполнения работ или предоставления услуг, связанных с реализацией Соглашения между Украиной и США относительно предоставления помощи Украине в ликвидации стратегического ядерного оружия, а также предотвращения распространения ядерного оружия массового уничтожения]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 07.05.1997 № 16-1145/10-3521

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.05.97 р. N 16-1145/10-3521

Про звільнення від оподаткування

ДПАУ повідомляє, що Угодою між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню ядерної зброї масового знищення від 25.10.93 р., яка набула чинності 31.12.93 р., встановлено пільговий режим оподаткування під час виконання робіт або надання послуг, пов'язаних з реалізацією цієї Угоди, як для підрядчиків США, так і для підприємств України, які залучаються до процесу ліквідації в Україні стратегічних наступальних озброєнь.

Посольством США в Україні листом від 11.04.97 р. та МЗС України листом від 19.03.97 р. N 18/27-6677 "Щодо пільгового оподаткування фірми "Х'юз Аеркрафт Сістемз Інтернешнл" підтверджено участь цієї фірми, як головного підрядчика Міноборони США, у виконанні зазначеної Угоди.

Поіменована вище американська фірма "Х'юз Аеркрафт Сістемз Інтернешнл" не є суб'єктом підприємницької та комерційної діяльності в Україні і, оскільки діє в рамках Угоди, звільнена від сплати ПДВ та акцизного збору стосовно імпорту та використання товарів, поставок та іншого майна, що надається або використовується для забезпечення її діяльності.

Ця фірма, а також її співробітники, які не є громадянами України і перебувають в Україні у зв'язку з виконанням зазначеної Угоди, звільняються від ПДВ та акцизного збору на власне та домашнє майно, що ввозиться, вивозиться або використовується в Україні для особистого використання цих співробітників або членів їх сімей.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос