Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от налогообложения [о льготном режиме налогообложения во время выполнения работ или предоставления услуг, связанных с реализацией Соглашения между Украиной и США относительно предоставления помощи Украине в ликвидации стратегического ядерного оружия, а также предотвращения распространения ядерного оружия массового уничтожения]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 07.05.1997 № 16-1145/10-3521

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.05.97 р. N 16-1145/10-3521

Про звільнення від оподаткування

ДПАУ повідомляє, що Угодою між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню ядерної зброї масового знищення від 25.10.93 р., яка набула чинності 31.12.93 р., встановлено пільговий режим оподаткування під час виконання робіт або надання послуг, пов'язаних з реалізацією цієї Угоди, як для підрядчиків США, так і для підприємств України, які залучаються до процесу ліквідації в Україні стратегічних наступальних озброєнь.

Посольством США в Україні листом від 11.04.97 р. та МЗС України листом від 19.03.97 р. N 18/27-6677 "Щодо пільгового оподаткування фірми "Х'юз Аеркрафт Сістемз Інтернешнл" підтверджено участь цієї фірми, як головного підрядчика Міноборони США, у виконанні зазначеної Угоди.

Поіменована вище американська фірма "Х'юз Аеркрафт Сістемз Інтернешнл" не є суб'єктом підприємницької та комерційної діяльності в Україні і, оскільки діє в рамках Угоди, звільнена від сплати ПДВ та акцизного збору стосовно імпорту та використання товарів, поставок та іншого майна, що надається або використовується для забезпечення її діяльності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос