Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от налогообложения международной технической помощи

Главная государственная налоговая инспекция
Письмо от 26.06.1996 № 06-214/10-4317

ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.06.96 р. N 06-214/10-4317

Про звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги

ГДПІУ повідомляє, що відповідно до ст. VIII Угоди між Україною і США щодо ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення від 25.10.93 р., яка набула чинності 31.12.93 р., США, їх персонал, підрядчики і персонал підрядчиків у зв'язку з діяльністю, що здійснюється відповідно до цієї Угоди, звільняються від відповідальності за сплату будь-яких податків або подібних зборів, що стягуються на території України.

Звільнення від оподаткування ПДВ та акцизним збором здійснюється з урахуванням таких особливостей. США, їх персонал, підрядчики і персонал підрядчиків можуть ввозити в Україну будь-які матеріально-технічні засоби, які необхідні для імплементації цієї Угоди, і можуть вивозити ті ж самі матеріально-технічні засоби з України, а також можуть придбати в Україні і вивозити будь-які матеріально-технічні засоби, які за згодою сторін необхідні для імплементації цієї Угоди. Усі такі матеріально-технічні засоби, що ввозяться чи вивозяться, не підлягають ліцензуванню, іншим обмеженням, оподаткуванню митом, податками чи будь-яким іншим видом зборів, що стягуються на території України, і при ввезенні звільняються від митного огляду.

Крім того, відповідно до статті IX зазначеної Угоди матеріально-технічні засоби і послуги, придбання яких США в Україні здійснюються для виконання цієї Угоди, на території України не оподатковуються, з них не стягується мито, збори та аналогічні платежі, і такі податки, мито, платежі і збори не переносяться для виплат на США будь-якою особою, яка придбає матеріально-технічні засоби або послуги для США в Україні.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос