Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О налогообложении [относительно освобождения предприятия "Альта-Круш" от уплаты налогов на прибыль, добавленную стоимость с владельцев транспортных средств и других самоходных машин и механизмов, платы за землю в части деятельности, связанной с поставкой нефтепродуктов]

Главная государственная налоговая инспекция
Письмо от 04.09.1995 № 14-320-26/11-4125

ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.09.95 р. N 14-320-26/11-4125

Про оподаткування

Розглянувши лист, ГДПІУ на підставі висновків ДПІ по м. Києву, Міноборони України, МЗС України, Посольства США в Україні та свого листа від 06.01.95 р. N 10-515/11-83 "Щодо звільнення від оподаткування підрядчиків будівництва житла" повідомляє, що відповідно до Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також з метою запобігання розповсюдженню ядерної зброї масового знищення від 25.10.93 р. підрядчиком з поставки 5000 метричних тонн зимового дизпалива і 5000 метричних тонн авіакеросину (ТС-1) Міноборони України визначено підприємство "Альта-Круш".

Поіменована вище організація-підрядчик діє в рамках Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї і звільнена від сплати податків на прибуток, добавлену вартість з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, плати за землю в частині діяльності, пов'язаної з поставкою вищевказаних нафтопродуктів у зазначених обсягах Міноборони України.

При цьому надання зазначених податкових пільг не поширюється на інші види діяльності підприємства "Альта-Круш".

ПДВ не стягується з цих нафтопродуктів, що використовуються для виконання програми допомоги, як при перетині ними (не більше зазначеного обсягу) митного кордону України, так і при подальшому використанні іншими особами, якщо таке використання передбачено безпосередньо програмою.

Якщо з метою виконання програми технічної допомоги підприємство "Альта-Круш" закуповує зазначений обсяг нафтопродуктів безпосередньо на митній території України, то вони відпускаються цій організації без включення до ціни реалізації ПДВ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос