Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно освобождения от налогообложения подрядчиков строительства жилья

Главная государственная налоговая инспекция
Письмо от 06.01.1995 № 10-515/11-83

ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.95 р. N 10-515/11-83

Щодо звільнення від оподаткування підрядчиків будівництва житла

ГДПІУ повідомляє, що відповідно до Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню ядерної зброї масового знищення від 25.10.93 р. у результаті проведення тендеру визначені підрядчики з будівництва житлового містечка у м. Хмельницький американською фірмою "АВВ Суза" та житлового містечка у м. Первомайський американською фірмою "Білл Харбет".

Поіменовані вище організації - підрядчики з будівництва житла не є суб'єктами підприємницької та комерційної діяльності в Україні і, оскільки діють в рамках Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, звільнені від податку на прибуток (доход), сплати ПДВ та акцизу стосовно імпорту та використання товарів, поставок та іншого майна, що надається або використовується у зв'язку з будівництвом житла.

Ці організації, а також їх співробітники, які не є громадянами України і перебувають в Україні у зв'язку з виконанням зазначеної Угоди, звільняються від податків на доходи заробітної плати та інших виплат, одержаних у зв'язку з виконанням цієї Угоди, відрахувань на соціальне страхування, а також ПДВ та акцизу на власне та домашнє майно, що ввозиться, вивозиться або використовується в Україні для особистого використання цих співробітників або членів їх сімей.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос