Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О налоге на добавленную стоимость [относительно уплаты налога на добавленную стоимость при осуществлении операций по продаже земельных участков несельскохозяйственного назначения]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 12.11.1999 № 16887/7/16-1218

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.11.99 р. N 16887/7/16-1218 

Про податок на додану вартість

ДПА України розглянула лист щодо сплати ПДВ при здійсненні операцій з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення і повідомляє наступне.

Указом Президента України від 19.01.99 р. N 32/99 "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення" запроваджено продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності.

 Указом встановлено, що об'єктами купівлі-продажу відповідно до цього Указу є лише земельні ділянки, на яких знаходяться об'єкти нерухомого майна, в тому числі об'єкти незавершеного будівництва та законсервовані об'єкти, що приватизовані (відчужені) відповідно до законодавства України, та визначені продавці й покупці таких земельних ділянок.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос