Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правильности определения налогового кредита по налогу на добавленную стоимость при проведении хозяйственных операций с нерезидентом

Государственная налоговая администрация
Письмо от 21.01.2000 № 821/7/16-1320-04

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.01.2000 р. N 821/7/16-1320-04

ДПА України розглянула звернення КДГМК щодо правильності визначення податкового кредиту по ПДВ при проведенні господарських операцій з нерезидентом ТОВ "Турстрой" (Російська Федерація, м. Санкт-Петербург), висновки з зазначеного питання ДПА в області і повідомляє наступне.

Законом України "Про податок на додану вартість" встановлено порядок та передбачені умови нарахування і сплати ПДВ. Зокрема, згідно зазначеного Закону платником податку є особа, яка зобов'язана здійснювати утримання та внесення до бюджету податку, що сплачується покупцем, і об'єктом оподаткування є операції платників податку з продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України. У разі проведення господарських операцій з особами - нерезидентами України об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з отримання робіт (послуг), що надаються нерезидентами України для їх використання або споживання на митній території України.

За повідомленням ДПА в області за актом перевірки КДГМК встановлено заниження ПДВ в загальній сумі 5049,1 тис. грн., у тому числі 4620,4 тис. грн. по взаємовідносинах з ТОВ (Російська Федерація, м. Санкт-Петербург).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос