Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О налоге на добавленную стоимость [относительно вопроса момента возникновения налоговых обязательств и права на налоговый кредит по налогу на добавленную стоимость с операций по транспортировке газа и возможности проведения одноразового перерасчета]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 15.11.1999 № 16972/7/16-1220-5

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.11.99 р. N 16972/7/16-1220-5

Про податок на додану вартість

Державна податкова адміністрація України щодо питання моменту виникання податкових зобов'язань та права на податковий кредит по податку на додану вартість з операцій по транспортуванню газу та можливості проведення одноразового перерахунку повідомляє.

Пунктом 9 Указу Президента України від 07.08.98 р. N 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні" перенесено кінцевий строк застосування порядку визначення дати виникнення податкових зобов'язань з продажу товарів (робіт, послуг) як дати зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), а також визначення дати виникнення права на податковий кредит - як дати списання коштів з банківського рахунка платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), тобто "касового" методу обчислення податку на додану вартість з 1 січня 1999 року на 1 жовтня 1998 року.

Зміні методу нарахування податку на додану вартість передувала необхідність проведення одноразового перерахунку по дебіторській і кредиторській заборгованості платників, суть якого полягала в тому, що незалежно від факту погашення такої заборгованості платники податку повинні включити позитивне чи від'ємне значення податку до податкової звітності в період січень - жовтень (включно) поточного року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос