Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начисление пени за нарушение законодательно установленных сроков расчетов по товарообменным (бартерным) операциям

Государственная налоговая администрация
Письмо от 10.06.1999 № 8307/7/22-2117

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.06.99 р. N 8307/7/22-2117

Нарахування пені за порушення законодавчо встановлених термінів розрахунків за товарообмінними (бартерними) операціями

На численні запити від державних податкових адміністрацій в областях, що надходять на виконання наказу ДПАУ від 11.11.97 р. N 417 "Про забезпечення зворотного зв'язку податкових органів в розвитку методології і в роботі по запровадженню нових нормативних документів" стосовно порядку нарахування пені за порушення законодавчо встановлених термінів розрахунків за товарообмінними (бартерними) операціями у зв'язку з введенням в дію Закону України від 23.12.98 р. N 351-XIV "Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності" Державна податкова адміністрація повідомляє наступне.

Закон України від 23.12.98 р. N 351-XIV "Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності" пом'якшує відповідальність особи в частині встановлення нижчого граничного розміру нарахування пені за порушення термінів розрахунків, призупинення нарахування пені на період дії форс-мажорних обставин та на період вирішення спорів у судах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос