Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно начисления взносов в Государственный инновационный фонд от суммы арендной платы по предоставленным в аренду помещениям

Государственная налоговая администрация
Письмо от 01.06.1999 № 3129/6/15-0116

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.06.99 р. N 3129/6/15-0116

Щодо нарахування внесків до Державного інноваційного фонду від суми орендної плати по наданих в оренду приміщеннях 

Чинним законодавством встановлено для виробників ставку збору до інноваційного фонду в розмірі 1 % від обсягу реалізації продукції (робіт, послуг).

Пунктом 3.1 наказу Міністерства фінансів України від 18 серпня 1995 року N 139 (із змінами і доповненнями) "Про затвердження обсягу і форм річного бухгалтерського звіту підприємства та Інструкції про порядок їх заповнення" визначено, що реалізованою продукцією (роботами, послугами) вважається вартість відвантаженої продукції (виконаних робіт, послуг), що зазначена в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах, включаючи продажну вартість відвантаженої на виконання бартерного контракту продукції (робіт, послуг) (рядок 010 "Звіту про фінансові результати" Ф N 2).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос