Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно налогообложения товаров, временно ввозимых на таможенную территорию Украины

Государственная налоговая администрация
Письмо от 06.10.1999 № 366/2/18-0303

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.10.99 р. N 366/2/18-0303

Щодо оподаткування товарів, які тимчасово ввозяться на митну територію України

Державна податкова адміністрація України розглянула ваш запит від 6 вересня 1999 року N 06-10/571 щодо роз'яснення деяких питань оподаткування, сплати митних зборів і обов'язкових платежів підприємством при виконанні імпортно-експортних операцій по ремонту електричних машин рухомого складу залізничних доріг відповідно до діючого законодавства і в межах наданих повноважень повідомляє.

Згідно зі статтею 8 Митного кодексу України спеціально уповноваженим органом державного управління в галузі митної справи є Державний митний комітет України, який приймає нормативні акти тільки відповідно до цього Кодексу й інших законів України.

Митне оформлення у режимі тимчасового ввезення або тимчасового вивезення регулюється статтею 71 Митного кодексу України, в якій зазначається, що товари та інші предмети тимчасово ввозяться на митну територію України чи тимчасово вивозяться за межі цієї території на строк, що не перевищує одного року з дня пропуску через митний кордон України. Згідно з заявою підприємств чи громадян цей строк може бути продовжено Держмитслужбою України з урахуванням тривалості господарської, наукової, гуманітарної та інших видів діяльності, що здійснюється з використанням таких товарів та інших предметів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос