Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно уплаты НДС с услуг, предоставляемых членам кооператива

Государственная налоговая администрация
Письмо от 24.09.1999 № 14347/7/16-1220-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.09.99 р. N 14347/7/16-1220-26

Щодо сплати ПДВ з послуг, що надаються членам кооперативу

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо сплати податку на додану вартість з послуг, що надаються членам кооперативу з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів, і повідомляє наступне.

Відповідно до зазначеного Закону платником податку на додану вартість є будь-яка юридична особа (включаючи громадські організації), навіть коли вона не є суб'єктом підприємницької діяльності, у разі якщо обсяг оподатковуваних операцій з продажу товарів (робіт, послуг) протягом будь-якого періоду з останніх дванадцяти календарних місяців перевищує 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При цьому визначення поняття продажу наведено у пп. 1.4 ст. 1 зазначеного Закону, а саме: продаж послуг (робіт) - це будь-які операції цивільно-правового характеру з надання послуг (результатів робіт) за компенсацію (незалежно від того, чи отримується компенсація від підприємств, громадян або іншої особи), а також операції з безоплатного надання послуг (робіт).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос