Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно вопроса обложения налогом на добавленную стоимость операций по передаче основных средств от одного плательщика налога на добавленную стоимость другому

Государственная налоговая администрация
Письмо от 10.05.1999 № 6698/7/16-1220-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.05.99 р. N 6698/7/16-1220-26

Державна податкова адміністрація України щодо питання оподаткування податком на додану вартість операцій з передачі основних засобів від одного платника податку на додану вартість іншому повідомляє.

Статтею 1 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" встановлено, що продаж товарів - це будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безплатного надання товарів. Такі операції з продажу є об'єктом для оподаткування податком на додану вартість.

Поряд з цим, Указом Президента України від 07.08.98 р. N 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні" уточнено порядок оподаткування податком на додану вартість при проведенні операцій з продажу основних фондів за певних обставин.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос