Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О налоге на добавленную стоимость [относительно уплаты налога на добавленную стоимость при осуществлении операций по продаже услуг на санаторно-курортное обслуживание]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 10.05.1999 № 6699/7/16-1220-13

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.05.99 р. N 6699/7/16-1220-13

Про податок на додану вартість

Державна податкова адміністрація України щодо сплати податку на додану вартість при здійсненні операцій з продажу послуг на санаторно-курортне обслуговування повідомляє.

Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" передбачено звільнення операцій з продажу путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок лише для дітей в окремих закладах, перелік яких встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.97 р. N 835. Зазначена пільга не поширюється на продаж путівок нерезидентам.

При цьому пунктом 1.16 статті 1 Закону України "Про податок на додану вартість" визначено поняття нерезидентів, а саме: це юридичні особи та суб'єкти господарської діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва, тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.

Таким чином, операції з продажу путівок нерезидентам на санаторно-курортне лікування та відпочинок дітей у закладах за переліком, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.97 р. N 835, є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос