Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении налоговых льгот [относительно освобождения от уплаты налога на добавленную стоимость и ввозной таможенной пошлины импортных строительных материалов, ввозимых для строительства Донецкого центра международной торговли и бизнеса]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 10.05.1999 № 3668/5/16-1218

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.05.99 р. N 3668/5/16-1218

Про надання податкових пільг

Державна податкова адміністрація України щодо звільнення від сплати податку на додану вартість та ввізного мита імпортних будівельних матеріалів, які ввозяться для будівництва Донецького центру міжнародної торгівлі та бізнесу,  повідомляє.

Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" було встановлено, що до 1 січня 1999 року ввезення на митну територію України товарів критичного імпорту, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.98 р. N 1145 "Про перелік товарів критичного імпорту" (із внесеними до неї змінами та доповненнями), для вітчизняного виробництва здійснювалося без сплати податку на додану вартість. Таким чином, термін дії даної пільги було обмежено, а тому починаючи з 1 січня 1999 року під час розмитнення товарів, в тому числі тих, які відносилися до товарів критичного імпорту, податок на додану вартість сплачується у загальновстановленому порядку, за винятком товарів, походженням з митної території Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос