Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на концентрацию

Антимонопольный комитет
Решение от 08.10.2020 № 625-р

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 8 жовтня 2020 року N 625-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІ-ТЕЛЕКОМ ХОЛДІНГ" (далі - ТОВ "СІ-ТЕЛЕКОМ ХОЛДІНГ") (м. Київ) і ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА" (далі - ТОВ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА") (м. Київ) про надання дозволу ТОВ "СІ-ТЕЛЕКОМ ХОЛДІНГ" на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА", встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "СІ-ТЕЛЕКОМ ХОЛДІНГ" частки у статутному капіталі ТОВ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА", що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Відповідно до наданої заявниками інформації:

ТОВ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА" є системним інтегратором, основною функцією якого є впровадження комплексних технологічних проєктів для автоматизації виробничих та управлінських процесів у різних галузях. ТОВ "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА" здійснює діяльність із: реалізації програмного забезпечення, обладнання та матеріалів (у тому числі ІТ, телекомунікаційного чи їх компонентів тощо), надання послуг: консультування замовників, проєктування систем, інсталяції програмного забезпечення та обладнання, будівництва мереж зв'язку та інженерних мереж, подальшої гарантійної та технічної підтримки;

Опрос