Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении рекомендаций в заявлении N 8-01/362-АМ

Антимонопольный комитет
Рекомендация от 16.04.2020 № 21-рк

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 16.04.2020 р. N 21-рк

Про надання рекомендацій у заяві N 8-01/362-АМ

Антимонопольний комітет України (далі - Комітет), розглянувши матеріали заяви щодо наявності в діях приватного акціонерного товариства "Київстар" ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення приватним акціонерним товариством "Київстар" у рекламі акції "Повертаємо до 1000 гривень на рахунок" (далі - Акція) з використанням тверджень "Купуйте смартфон SamsungA - серії та отримай кешбек до 1000 грн від Київстар" та "Повертаємо до 1000 грн на рахунок" (далі - Твердження) інформації, що вводить споживачів в оману, встановив:

1. ПРЕДМЕТ

1. Порушення, передбачене статтею 151 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

2. Порушення вчинено шляхом повідомлення приватним акціонерним товариством "Київстар" (далі - ПрАТ "Київстар", Товариство) невизначеному колу осіб у рекламі Акції з використанням тверджень "Купуйте смартфон SamsungA - серії та отримай кешбек до 1000 грн від Київстар" та "Повертаємо до 1000 грн на рахунок" неправдивих відомостей про кешбек (отримання) коштів, що може вплинути на наміри споживачів щодо придбання послуг Товариства.

2. СТОРОНИ

3. Заявником є товариство з обмеженою відповідальністю "лайфселл" (далі - ТОВ "лайфселл", Заявник) (ідентифікаційний код юридичної особи 22859846).

4. Основним видом діяльності ТОВ "лайфселл" є діяльність у сфері надання телекомунікаційних послуг, крім того, Заявник у заяві N 8-01/362-АМ зазначив, що одним із видів діяльності Заявника є діяльність з оптової торгівлі побутовими електротоварами (у тому числі й смартфонами) й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення, а також роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах.

Опрос