Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы с сообщениями о коррупции, внесенными разоблачителями, в Государственной службе Украины по безопасности на транспорте

Государственная служба Украины по безопасности на транспорте
Порядок, Приказ от 28.12.2019 № 538

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 28 грудня 2019 року N 538

Про організацію роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, у Державній службі України з безпеки на транспорті

На виконання вимог частини четвертої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції", підпункту 9 пункту 5 Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року N 706, з урахуванням Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затвердженими рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 липня 2017 року N 286, наказую:

1. Затвердити Порядок організації роботи із повідомленнями про порушення працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті вимог Закону України "Про запобігання корупції" (далі - Порядок), що додається.

2. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення розмістити у рубриці "Діяльність" розділу "Запобігання та протидія корупції" на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки аплікаційну форму "Повідом про корупцію" (додаток 1* до Порядку).

3. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення забезпечити функціонування на веб-сайті Укртрансбезпеки аплікаційної форми "Повідом про корупцію" (додаток 1* до Порядку).

4. Відділу діловодства та ведення архіву забезпечити ведення Журналу реєстрації повідомлень про порушення працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті вимог Закону України "Про запобігання корупції" (додаток 2* до Порядку).

____________
* Не наводиться.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос