Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по организации приема иностранных делегаций, групп и отдельных иностранных граждан и лиц без гражданства в Государственной архивной службе Украины

Государственная архивная служба Украины
Порядок, Приказ от 02.07.2019 № 55
редакция действует с 23.09.2019

ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2019 року N 55

Про заходи з організації прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземних громадян та осіб без громадянства в Державній архівній службі України

(заголовок у редакції наказу Державної
 архівної служби України від 23.09.2019 р. N 90)

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державної архівної служби України
від 23 вересня 2019 року N 90

Відповідно до вимог пунктів 713 - 733 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року N 939 та з метою запровадження єдиного порядку заходів, спрямованих на забезпечення охорони державної таємниці та запобігання розголошенню службової інформації у Державній архівній службі України (далі - Укрдержархів) та державних архівних установах під час прийому іноземних делегацій, груп, окремих іноземців та осіб без громадянства, наказую:

1. Затвердити Заходи з організації прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземних громадян та осіб без громадянства у Державній архівній службі (далі - Заходи), що додаються.

(пункт 1 у редакції наказу Державної
 архівної служби України від 23.09.2019 р. N 90)

2. Організацію прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземних громадян та осіб без громадянства, а також супровід відповідної роботи з ними в апараті Укрдержархіву покласти на Управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення.

3. Організацію заходів із забезпечення режиму секретності та охорони державної таємниці під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземних осіб та осіб без громадянства в Укрдержархіві покласти на сектор режимно-секретної роботи.

Опрос