Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Постоянно действующей комиссии по проведению конкурсного отбора руководителей субъектов хозяйствования государственного сектора экономики, относящихся к сфере управления Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 08.10.2018 № 484
редакция действует с 11.01.2019

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 жовтня 2018 року N 484

Про утворення Постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 11 січня 2019 року N 10

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року N 777, підпункту 11 пункту 101, пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, наказую:

1. Утворити Постійно діючу комісію з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Комісія), у складі, що додається. Визначити, що секретар Комісії забезпечує роботу Комісії і не бере участь у прийнятті рішень.

2. Комісії у своїй роботі керуватися Порядком проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року N 777.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 березня 2015 року N 98 "Про утворення комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України".

Опрос