Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по реализации Стратегии реформирования системы Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
План, Приказ от 02.03.2017 № 132

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 2 березня 2017 року N 132

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. N 61-р "Про схвалення Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій" (далі - Стратегія) та з метою реалізації заходів і завдань у сфері цивільного захисту, спрямованих на підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - План), що додається.

2. Керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС, ГУ(У) ДСНС України в областях та м. Києві, підрозділів центрального підпорядкування ДСНС, навчальних та науково-дослідних установ, підприємств, організацій системи ДСНС забезпечити неухильне виконання заходів Плану та надання через Департамент організації заходів цивільного захисту звітних матеріалів про стан виконання Плану за 2017 рік - до 10 січня, починаючи з 2018 року.

3. Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям (Щербаченко О. М), Департаменту організації заходів цивільного захисту (Маюров М. О.), Департаменту реагування на надзвичайні ситуації (Демчук В. В.) під час проведення перевірок, навчань (тренувань) функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту забезпечити визначення стану виконання вимог і завдань Плану та надання методичної і практичної допомоги ГУ(У) ДСНС України в областях та м. Києві щодо їх реалізації.

4. Департаменту організації заходів цивільного захисту (Маюров М. О.) забезпечити підготовку та подання інформації про стан реалізації заходів, передбачених Стратегією, до 10 лютого щороку до Кабінету Міністрів України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Опрос