Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по реализации Стратегии реформирования системы Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
План, Приказ от 02.03.2017 № 132
редакция действует с 03.06.2020

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 2 березня 2017 року N 132

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 3 червня 2020 року N 335

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. N 61-р "Про схвалення Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій" (далі - Стратегія) та з метою реалізації заходів і завдань у сфері цивільного захисту, спрямованих на підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - План), що додається.

2. Керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС, ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, підрозділів центрального підпорядкування ДСНС, навчальних та науково-дослідних установ, підприємств, організацій системи ДСНС забезпечити неухильне виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - Плану) та своєчасне надання звітних матеріалів про стан його виконання за період 2017 - 2020 років - до 10 січня 2021 року через Відділ впровадження реформ органів та підрозділів цивільного захисту.

(пункт 2 у редакції наказу Державної служби
 України з надзвичайних ситуацій від 03.06.2020 р. N 335)

3. Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям (Щербаченко О. М), Департаменту організації заходів цивільного захисту (Маюров М. О.), Департаменту реагування на надзвичайні ситуації (Демчук В. В.) під час проведення перевірок, навчань (тренувань) функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту забезпечити визначення стану виконання вимог і завдань Плану та надання методичної і практичної допомоги ГУ(У) ДСНС України в областях та м. Києві щодо їх реалізації.

4. Відділу впровадження реформ органів та підрозділів цивільного захисту (Вітовецький В. О.) забезпечити підготовку та подання підсумкової інформації щодо стану реалізації заходів, передбачених Стратегією, за період 2017 - 2020 років - до 10 лютого 2021 року, Кабінету Міністрів України.

Опрос