Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Секторе предупреждения и выявления коррупции Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Приказ от 26.01.2017 № 28

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 січня 2017 року N 28

Про затвердження Положення про Сектор запобігання та виявлення корупції Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до пункту 6 частини другої статті 8 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", пункту 8, підпункту 18 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, Типового положення про уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року N 706, наказую:

1. Затвердити Положення про Сектор запобігання та виявлення корупції Міністерства аграрної політики та продовольства України.

2. Внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03 серпня 2015 року N 310 "Про затвердження положень про деякі структурні підрозділи Міністерства аграрної політики та продовольства України" (із змінами), виключивши абзац дев'ятий пункту 1.

3. Сектору запобігання та виявлення корупції в двотижневий строк подати до Департаменту роботи з персоналом примірники посадових інструкцій працівників.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Т. Кутовий

 

Опрос