Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке ведения учета, хранения, использования и уничтожения документов и других материальных носителей информации, содержащих служебную информацию в ГСЧС

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ, Инструкция от 15.12.2016 № 660
действует с 01.01.2017

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 15 грудня 2016 року N 660

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в ДСНС

На виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. N 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію" наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в ДСНС (далі - Інструкція), що додається.

2. Керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС, територіальних органів, підприємств, установ та організацій сфери управління ДСНС забезпечити вивчення, неухильне виконання вимог Інструкції та постійний контроль за правильним її застосуванням.

Про проведену роботу доповісти до 30 січня 2017 року через Адміністративний департамент (Гончаров В. В.).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ДСНС від 30.12.2013 N 800 (із змінами).

4. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Чечоткін

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в ДСНС

Загальна частина

1. Інструкція про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в ДСНС (далі - Інструкція), визначає єдині вимоги до ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації (далі - документи), що містять службову інформацію, в апараті ДСНС України, ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, підрозділах центрального підпорядкування ДСНС України, навчальних та науково дослідних установах, підрозділах, установах і організаціях сфери управління ДСНС України (далі - установи).

2. В установі утворюється Комісія з питань роботи із службовою інформацією (далі - Комісія), яка постійно діє, положення про яку та склад якої затверджуються відповідним наказом.

З урахуванням особливостей діяльності установи за рішенням її керівника можуть утворюватися кілька таких комісій за напрямами діяльності установи.

3. Основними завданнями Комісії ДСНС України є:

Опрос