Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым приказам по вопросам деятельности технических комитетов стандартизации

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 02.07.2016 № 216
действует с 03.07.2016

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2016 року N 216

Про затвердження Змін до деяких наказів з питань діяльності технічних комітетів стандартизації

Відповідно до підпункту 4 пункту 5 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про стандартизацію" та у зв'язку з припиненням повноважень Мінрегіону щодо утворення та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації у сфері будівництва та промисловості будівельних матеріалів наказую:

1. Затвердити зміни до деяких наказів Міністерства регіонального розвитку та будівництва України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань діяльності технічних комітетів стандартизації, що додаються.

2. Департаменту з питань проектування об'єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку (Рябова О. О.) довести цей наказ до відома відповідних технічних комітетів стандартизації у сфері будівництва та промисловості будівельних матеріалів та національного органу стандартизації.

3. Державному підприємству "Укрархбудінформ" (Владіміров Є. С.) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному виданні Міністерства "Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України".

4. Цей наказ набирає чинності з 03 липня 2016 року.

 

Перший заступник Міністра

В. А. Негода

 

Опрос