Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении ответственных за делопроизводство в структурных подразделениях и утверждении функций делопроизводителей

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Перечень, Приказ от 17.02.2016 № 94
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 лютого 2016 року N 94

Про призначення відповідальних за діловодство у структурних підрозділах та затвердження функцій діловодів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 21 лютого 2018 року N 129)

У зв'язку з уведенням в дію структури та штатного розпису центрального апарату Міненерговугілля України, відповідно до наказу від 19.10.2015 N 657, з метою оперативної передачі службової кореспонденції та забезпечення належного контролю виконавської дисципліни наказую:

1. Затвердити:

список працівників структурних підрозділів Міненерговугілля України, на яких покладено обов'язки з організації роботи з документами та забезпечення документообігу (діловодів), згідно з додатком 1;

перелік функцій працівників структурних підрозділів Міненерговугілля України, на яких покладено обов'язки з організації роботи з документами та забезпечення документообігу (діловода), відповідно до додатка 2.

2. Керівникам структурних підрозділів Міненерговугілля України забезпечити виконання працівниками підрозділів функцій з документування управлінської діяльності та організації роботи зі службовими документами.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля від 03.07.2015 N 415 "Про призначення відповідальних за діловодство у структурних підрозділах та затвердження типової Посадової інструкції діловода".

Опрос