Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения персональных специальных экономических и других ограничительных мер (санкций)

Государственная служба финансового мониторинга Украины
Письмо от 16.10.2015

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

Щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Указом Президента від 16.09.2015 N 549/2015 введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (далі - Указ), що набрав чинності 22 вересня 2015 року.

Згідно з статтею 5 Закону України "Про санкції" рішення щодо застосування та внесення змін до санкцій щодо юридичних та фізичних осіб є обов'язковим до виконання.

Відповідно до Указу, стосовно осіб, що зазначені в додатках 1 та 2 (далі - клієнти) до нього, санкції, зокрема "зупинення фінансових операцій" та "блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном", діють протягом 1 року з дати набрання чинності Указом.

Враховуючи зазначене, суб'єктам первинного фінансового моніторингу необхідно забезпечити виконання вимог Указу в частині застосування відповідних санкцій на визначений період.

Разом з тим, згідно із пунктом 6 частини другої статті 6 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" (далі - Закон), суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний, зокрема, повідомляти Держфінмоніторинг, зокрема, про:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос