Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана реализации ГСЧС Украины мер по проведению институционной реформы в сфере мониторинга и контроля государственной помощи субъектам хозяйствования и реализации положений Закона Украины "О государственной помощи субъектам хозяйствования"

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ от 09.10.2015 № 506

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 9 жовтня 2015 року N 506

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження плану реалізації ДСНС України заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері моніторингу та контролю державної допомоги суб'єктам господарювання та реалізації положень Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. N 102 "Про затвердження плану заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері моніторингу та контролю державної допомоги суб'єктам господарювання" та відповідних змін до нього, внесених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. N 936-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. N 102", з метою проведення моніторингу та контролю державної допомоги суб'єктам господарювання наказую:

1. Затвердити план реалізації ДСНС України заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері моніторингу та контролю державної допомоги суб'єктам господарювання та реалізації положень Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" (далі - План), що додається.

Опрос