Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана переходных научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ Министерства энергетики и угольной промышленности в угольной отрасли на 2015 год

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
План, Приказ от 05.06.2015 № 345

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2015 року N 345

Про затвердження Плану перехідних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Міністерства енергетики та вугільної промисловості у вугільній галузі на 2015 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету" та з метою забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету у 2015 році на виконання наукових досліджень і розроблень за бюджетною програмою КПКВК 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості" наказую:

1. Затвердити План перехідних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Міністерства енергетики та вугільної промисловості у вугільній галузі на 2015 рік (далі - План), що додається.

2. Управлінню технічної політики у вугільній промисловості (Коровка О. І.) - забезпечити належне виконання та відповідний супровід робіт, зазначених у Плані.

Опрос