Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе во внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации об обособленном подразделении ПОЛНОГО ОБЩЕСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ООО "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 13.10.2015 № 2516

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2015 р. N 2516

Про відмову у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ"

За результатами розгляду заяви ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ" для внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ (вх. від 25.09.2015 N 3976/Лб) і доданих документів, відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, на підставі пункту 5 розділу XVI Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 41, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118 (далі - Положення N 41), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ПОВНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ" (місцезнаходження: 03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, буд. 93; код за ЄДРПОУ 32911072) (далі - Товариство) у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВІДДІЛЕННЯ N 68" ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ" (місцезнаходження: 12605, Житомирська обл., м. Брусилів, вул. 1 Травня, буд. 31, прим. N 6), у зв'язку з наявністю недостовірної інформації, а саме місцезнаходження ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ВІДДІЛЕННЯ N 68" ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ", зазначене в реєстраційній картці відокремленого підрозділу юридичної особи (12605, Житомирська обл., м. Брусилів, вул. 1 Травня, буд. 31, прим. N 6) не відповідає місцезнаходженню, зазначеному в положенні про ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ВІДДІЛЕННЯ N 68" ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ДІАМАНТОВИЙ ДІМ" ТОВ "ДІАМАНТ-Т" І КОМПАНІЇ" та в довідці, про наявність у відокремленого підрозділу власного або орендованого приміщення, комп'ютерної техніки та комунікаційних засобів (телефону, Інтернету), відповідного програмного забезпечення, необхідного для надання споживачам фінансових послуг та здійснення внутрішнього обліку надання фінансових послуг (12605, Житомирська обл., м. Брусилів, вул. 1 Травня, буд. 31).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос