Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании текущего среднего ремонта

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 23.09.2015 № 223

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2015 року N 223

Про фінансування поточного середнього ремонту

З метою ефективного та своєчасного використання коштів бюджетної програми 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування", враховуючи звернення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області від 23.09.2015 N 1458/05, наказую:

1. В межах лімітів, доведених Службі автомобільних доріг у Чернігівській області на 2015 рік за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування", за рахунок зменшення фінансування поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання передбачити фінансування у сумі 150,0 тис. грн. на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ з під'їздом до Державного історико-культурного заповідника "Качанівка" згідно додатка.

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести відповідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг у Чернігівській області (Гузема В. А.) забезпечити своєчасне та якісне проведення робіт.

Опрос