Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Фонда государственного имущества Украины от 12 сентября 2014 года N 2282 "О включении в перечень объектов незавершенного строительства, подлежащих приватизации"

Фонд государственного имущества
Приказ от 30.09.2015 № 1451

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 вересня 2015 року N 1451

Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 12 вересня 2014 року N 2282 "Про включення до переліку об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації"

Відповідно до Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва", з метою прискорення приватизації об'єкта незавершеного будівництва - реконструкції майнового комплексу під реабілітаційний центр разом із земельною ділянкою за адресою: Закарпатська область, м. Свалява, вул. Духновича, 11, що перебуває на балансі Департаменту фінансів Закарпатської обласної державної адміністрації, наказую:

1. Внести зміни до пункту 2 наказу Фонду державного майна України від 12 вересня 2014 року N 2282 "Про включення до переліку об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації", виклавши його в такій редакції: "2. Управлінню приватизації об'єктів груп А, Д та Ж Департаменту конкурентних продажів об'єктів приватизації здійснити приватизацію об'єкта незавершеного будівництва, вказаного у додатку, відповідно до законодавства України про приватизацію".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос