Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении межведомственного электронного документооборота в аппарате Минэнергоугля

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 07.09.2015 № 575

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 вересня 2015 року N 575

Про впровадження міжвідомчого електронного документообігу у апараті Міненерговугілля

З метою впровадження у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості міжвідомчого електронного документообігу для інтеграції з загальнодержавною системою електронної взаємодії органів виконавчої влади наказую:

1. Здійснити тестову експлуатацію однієї з систем електронного документообігу (далі - СЕДО), яка отримала відповідні висновки у сфері захисту інформації в Україні.

2. Під час тестової експлуатації відпрацювати порядок організації роботи з електронними документами у діловодстві апарату Міністерства, обмін електронними документами з Кабінетом Міністрів України, застосування електронного цифрового підпису.

3. Тестову експлуатацію СЕДО виконувати відповідно до Типового порядку здійснення електронного документообігу в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1453; Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 11.11.2014 N 1886/5; Вимог до форматів даних електронного документообігу в органах державної влади. Формат електронного повідомлення, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 20.10.2011 N 1207.

4. Відповідальними за тестову експлуатацію СЕДО визначити начальника відділу промислової безпеки вугільних підприємств Управління фізичного захисту, промислової безпеки та охорони праці Гладкова О. В. та заступника начальника Управління адміністративно-господарського забезпечення та документообігу - начальника відділу документообігу та контролю за виконанням документів Бобка В. Г.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос