Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Секторе взаимодействия с ассоциациями общественных организаций Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Приказ от 18.09.2015 № 361

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2015 року N 361

Про затвердження Положення про Сектор взаємодії з асоціаціями громадських організацій Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до пункту 6 частини другої статті 8 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", підпункту 12 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, та з метою виконання завдань, покладених на Міністерство аграрної політики та продовольства України, наказую:

1. Затвердити Положення про Сектор взаємодії з асоціаціями громадських організацій Міністерства аграрної політики та продовольства України, що додається.

2. Завідувачу Сектору взаємодії з асоціаціями громадських організацій подати до Департаменту роботи з персоналом примірники Положення про Сектор взаємодії з асоціаціями громадських організацій та посадової інструкції працівника.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Рутицьку В. В.

 

Опрос