Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении взыскания

Аудиторская палата
Решение от 24.09.2015 № 315/5.1

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2015 року N 315/5.1

Про застосування стягнення

За результатами перевірки матеріалів скарги, що надійшла до Аудиторської палати України, щодо порушення аудитором ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "КОНСУЛЬТАНТ" (м. Київ, код ЄДРПОУ 21612486) Герасимовичем Анатолієм Михайловичем Закону України "Про аудиторську діяльність", стандартів аудиту та норм професійної етики аудиторів, Аудиторська палата України (АПУ) встановила:

1. Неналежне виконання професійних обов'язків з боку аудитора Герасимовича Анатолія Михайловича, а саме: порушення статей 6 та 19 Закону України "Про аудиторську діяльність", недотримання рішень АПУ та порушення стандартів аудиту під час виконання завдання з виконання узгоджених процедур стосовно фінансової інформації.

2. Суттєвість порушення професійних стандартів під час виконання завдання з узгоджених процедур стосовно фінансової інформації, що полягає в недотриманні вимог п. 15 Міжнародної концептуальної основи завдань з надання впевненості в частині відсутності розмежування завдання з виконання узгоджених процедур із завданням з надання впевненості та Міжнародного стандарту супутніх послуг (МССП) 4400 "Завдання з виконання узгоджених процедур стосовно фінансової інформації", а саме:

1) параграфу 5 МССП 4400, оскільки аудитор надає звіт про фактичні результати узгоджених процедур, упевненість не висловлюється;

Опрос