Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Межведомственной рабочей группы по усовершенствованию управления зоной отчуждения и зоной безусловного (обязательного) отселения

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 27.08.2015 № 306

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 серпня 2015 року N 306

Про створення Міжвідомчої робочої групи з удосконалення управління зоною відчуження і зоною безумовного (обов'язкового) відселення

На виконання п. 4 доручення Прем'єр-міністра України А. Яценюка від 10.07.2015 N 29159/0/1 за результатами наради, яка відбулась 9 липня 2015 року у м. Чорнобилі Київської області, з питань забезпечення функціонування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, ДСП "Чорнобильська АЕС" та об'єкта "Укриття", наказую:

1. Створити Міжвідомчу робочу групу з удосконалення управління зоною відчуження і зоною безумовного (обов'язкового) відселення (далі - Міжвідомча робоча група) у складі, що додається.

2. Призначити керівником Міжвідомчої робочої групи С. І. Курикіна - виконуючого обов'язки Міністра екології та природних ресурсів. Надати право керівникові Міжвідомчої робочої групи, у разі потреби, вносити зміни до її складу.

Опрос