Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах деятельности Государственной службы Украины по вопросам геодезии, картографии и кадастра за первое полугодие 2015 года

Государственная служба Украины по вопросам геодезии; картографии и кадастра
Решение от 21.07.2015 № 1/1
редакция действует с 30.07.2015

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

РІШЕННЯ

від 21 липня 2015 року N 1/1

Про підсумки діяльності Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за перше півріччя 2015 року

Рішення введено в дію
 наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
 від 30 липня 2015 року N 220

Заслухавши та обговоривши доповідь першого заступника Голови Держгеокадастру Шемелинець Л. М. про підсумки діяльності Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за перше півріччя 2015 року, а також проаналізувавши відповідні інформаційні матеріали, колегія відзначає, що Держгеокадастром вживаються вичерпні заходи з метою реалізації завдань, передбачених Коаліційною угодою, Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегією сталого розвитку "Україна - 2020", та виконання завдань за основними напрямами діяльності Держгеокадастру.

Так, на сьогодні вже розроблено низку законопроектів, спрямованих на законодавче врегулювання завдань, передбачених Коаліційною угодою, Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегією сталого розвитку "Україна - 2020", які перебувають на погодженні у заінтересованих органах.

Постійно проводяться роботи з наповнення та ведення Державного земельного кадастру. Так, у порядку інформаційної взаємодії від органу державної реєстрації прав отримано та внесено до Державного земельного кадастру відомості про 259,7 тис. зареєстрованих прав на земельні ділянки.

У червні поточного року розроблено електронний сервіс, який забезпечує можливість замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку через мережу Інтернет.

Держгеокадастром здійснюється комплекс заходів, спрямованих на створення автоматизованого робочого місця для забезпечення роботи нотаріуса відповідно до чинного законодавства. Згідно із Законом України "Про нотаріат" передбачається підключення до Державного земельного кадастру близько 4,2 тис. нотаріусів.

Опрос