Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по подготовке проекта Закона Украины "О национальной инфраструктуре геопространственных данных"

Государственная служба Украины по вопросам геодезии; картографии и кадастра
Приказ от 05.08.2015 № 266

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

від 05 серпня 2015 року N 266

Про утворення робочої групи з підготовки проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. N 1021-р "Про схвалення Концепції проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних", керуючись Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. N 15, з метою підготовки проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних" наказую:

1. Утворити робочу групу з підготовки проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних" у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі підготувати проект Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних" та подати його на розгляд Голові Держгеокадастру до 1 вересня 2015 року.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держземагентства України від 03.07.2014 N 211 "Про утворення робочої групи з підготовки проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних".

Опрос