Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по подготовке рекомендаций ГП "НАЕК "Енергоатом"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 23.09.2015 № 612

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2015 року N 612

Про утворення робочої групи з підготовки рекомендацій ДП "НАЕК "Енергоатом"

З метою виконання Україною міжнародних зобов'язань щодо безпечного поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами та на виконання рішення наради з питань повернення в Україну осклованих високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 АЕС України, яка відбулась у Міненерговугілля 02.09.2015, наказую:

1. Утворити робочу групу з розроблення рекомендацій ДП "НАЕК "Енергоатом" для підписання контракту щодо повернення в Україну продуктів переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 Рівненської атомної електростанції та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі підготувати рекомендації ДП "НАЕК "Енергоатом" для підписання контракту з ВО "Маяк" (Російська Федерація) стосовно повернення в Україну осклованих високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 Рівненської АЕС та відпрацювати позицію України на переговорах з визначення власника цінних продуктів переробки.

3. ДП "НАЕК "Енергоатом" із врахуванням рекомендацій надати на погодження проект директив для підписання контракту.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос