Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по подготовке рекомендаций ГП "НАЕК "Енергоатом"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 23.09.2015 № 612

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2015 року N 612

Про утворення робочої групи з підготовки рекомендацій ДП "НАЕК "Енергоатом"

З метою виконання Україною міжнародних зобов'язань щодо безпечного поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами та на виконання рішення наради з питань повернення в Україну осклованих високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 АЕС України, яка відбулась у Міненерговугілля 02.09.2015, наказую:

1. Утворити робочу групу з розроблення рекомендацій ДП "НАЕК "Енергоатом" для підписання контракту щодо повернення в Україну продуктів переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 Рівненської атомної електростанції та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі підготувати рекомендації ДП "НАЕК "Енергоатом" для підписання контракту з ВО "Маяк" (Російська Федерація) стосовно повернення в Україну осклованих високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 Рівненської АЕС та відпрацювати позицію України на переговорах з визначення власника цінних продуктів переробки.

3. ДП "НАЕК "Енергоатом" із врахуванням рекомендацій надати на погодження проект директив для підписання контракту.

Опрос