Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления информации по расстояниям и отступам, которые должны быть обеспечены при осуществлении застройки земельных участков частного сектора

Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины
Письмо от 30.07.2015 № 40-203-19/7034

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.07.2015 р. N 40-203-19/7034

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у межах компетенції розглянула Ваше звернення щодо надання інформації стосовно відстаней і відступів, які мають бути забезпечені при здійсненні забудови земельних ділянок приватного сектору, і повідомляє.

Правові та організаційні основи містобудівної діяльності встановлені Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" (далі - Закон України).

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами, районними, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації.

Пунктом 1 статті 27 Закону України визначено, що забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Будівельний паспорт - це документ, який визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Опрос