Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне объектов незавершенного строительства государственной собственности, подлежащих приватизации

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 28.08.2015 № 1265

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 серпня 2015 року N 1265

Про перелік об'єктів незавершеного будівництва державної власності, що підлягають приватизації

Відповідно до Державної програми приватизації на 2012 - 2014 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації", статей 7, 181 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", статті 14 Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва", на підставі листа Регіонального відділенні Фонду державного майна України по Івано-Франківській області від 11.08.2015 N 01-04-01634 наказую:

1. У додатку до наказу Фонду державного майна України від 01 листопада 2001 року N 2017 "Про включення до переліку об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації" (із змінами) пункт 1 - адміністративний корпус, що перебуває на балансі ВАТ "Долинська бавовнопрядильна фабрика", за адресою: Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Обліски, 36, виключити.

2. Включити до переліку об'єктів незавершеного будівництва державної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні за методом зниження ціни, об'єкт незавершеного будівництва згідно з додатком.

3. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Івано-Франківській області здійснити приватизацію об'єкта незавершеного будівництва, вказаного у додатку, згідно з законодавством України про приватизацію.

Опрос