Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении хозяйственной деятельности в строительстве

Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины
Протокол от 23.06.2015

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
НАУКОВО-ЕКСПЕРТНА РАДА

ПРОТОКОЛ

від 23 червня 2015 року

Присутні: Драч С. В., Строкач О. С., Баранов Ю. Є., Барбарчук Д. Б., Бондаренко О. М., Буравченко С. Г., Войцеховський О. В., Галінський О. М., Галицький О. А., Горобець В. М., Григор А. Ф., Каліщук С. П., Карпенко Л. В., Кафієв К. П., Коврига С. В., Кузьмін С. С.

Запрошені: Васильченко Ю. М., Горова А. В., Кондратенко С. П., Туній О. Г.

1. СЛУХАЛИ: вступне слово Драча С. В. - голови науково-експертної ради.

2. СЛУХАЛИ: Горову А. В. - в. о. директора Департаменту нормативно-правового регулювання Держархбудінспекції про підходи до формування виконавчого органу сільської, селищної, міської ради з питань державного архітектурно-будівельного контролю на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства" від 09.04.2015 N 320-VIII.

Розглянули процедурні аспекти утворення місцевих органів держархбудконтролю, зокрема щодо:

• визначення мінімально необхідної чисельності інспекції держархбудконтролю;

• комплектування інспекції фахівцями необхідної кваліфікації, зокрема наявності у населеному пункті чи можливості залучення з інших населених пунктів фахівців з будівельною освітою та достатнім стажем роботи у галузі, своєчасним підвищенням кваліфікації;

• надання інспекції необхідних для роботи приміщень відповідно до встановлених норм, у т. ч. приміщення для зберігання архіву (загалом орієнтовно не менше 50 кв. м для мінімальної чисельності інспекції);

• забезпечення оргтехнікою та засобами зв'язку, у т. ч. електронною поштою, доступ до інтернет-зв'язку, створення веб-сайту інспекції тощо.

Опрос