Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах на рынке электрической энергии

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 04.08.2015 № 504

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 серпня 2015 року N 504

Про заходи на ринку електричної енергії

Відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про заходи щодо забезпечення паралельної роботи Об'єднаної енергетичної системи України і Єдиної енергетичної системи Російської Федерації (далі - Угода), статті 5 Закону України "Про електроенергетику" та з урахуванням листа ОАО "Интер РАО" від 13.01.2015 N ИН/КЦ/10 щодо розрахунків за відхилення перетоків електричної енергії від планових, для проведення розрахунків із ОАО "Интер РАО" з 6 до 31 (включно) серпня 2015 року наказую:

1. Визначити з 6 до 31 (включно) серпня 2015 року державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" господарюючим суб'єктом України, який здійснює, відповідно до статті 1 Угоди, функції щодо забезпечення паралельної роботи Об'єднаної енергетичної системи України та Єдиної енергетичної системи Російської Федерації в частині купівлі-продажу позапланових перетікань, які виникають при паралельній роботі енергосистем, та є уповноваженим на підписання відповідних угод (договорів, контрактів).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос