Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реорганизации региональных отделений Фонда государственного имущества Украины

Фонд государственного имущества
Приказ от 19.08.2015 № 1212
редакция действует с 16.09.2015

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 серпня 2015 року N 1212

Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Фонду державного майна України
 від 16 вересня 2015 року N 1362

Відповідно до Закону України "Про Фонд державного майна України", Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України та Положення про представництво Фонду державного майна України в районі, місті, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15.05.2012 N 678, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 червня 2012 року за N 935/21247, постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року N 1074 "Про затвердження Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади" та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N 615-р "Про погодження реорганізації територіальних органів Фонду державного майна України" наказую:

1. Реорганізувати Регіональне відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництво Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі шляхом їх приєднання до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області з перейменуванням його у Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

2. Головою комісії з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі призначити начальника Регіонального відділення Фонду державного майна по Херсонській області Стахевич Т. В.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос