Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах, возникающих при лицензировании

Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины
Разъяснение от 03.08.2015

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 3 серпня 2015 року

Про деякі питання, що виникають під час ліцензування

1. Чи потрібна ліцензія для виконання робіт, які не передбачені Переліком робіт провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (встановлення вікон, улаштування покрівель, опорядження фасадів, встановлення приладів вимірювання в житлових будинках тощо)?

Відповідно до чинного законодавства, ліцензуванню підлягає господарська діяльність з будівництва об'єктів IV і V категорій складності - з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про архітектурну діяльність".

Частиною другою статті 17 Закону України "Про архітектурну діяльність" визначено, що порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (далі - Порядок ліцензування), визначається Кабінетом Міністрів України. Зазначений Порядок ліцензування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 N 1396 (із змінами).

На виконання вимог Порядку ліцензування наказом Мінрегіонбуду України від 27.01.2009 N 47 (із змінами і доповненнями) затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (далі - Ліцензійні умови), які застосовуються у частині, що не суперечить Порядку ліцензування.

Додатком до Ліцензійних умов визначено перелік робіт (далі - Перелік), що підлягають ліцензуванню.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос