Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении работы Комитета обеспечения доступности инвалидов и других маломобильных групп населения к объектам социальной и инженерно-транспортной инфраструктуры

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 05.05.2015 № 93
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 травня 2015 року N 93

Про упорядкування роботи Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 28 лютого 2017 року N 41)

У зв'язку із кадровими змінами та з метою забезпечення належної роботи Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури наказую:

1. Унести зміну до пункту 1 наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 29 грудня 2007 року N 414 "Про організацію створення Комітету доступності" (із змінами), виклавши його у такій редакції:

"1. Утворити Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.".

2. Затвердити склад Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури згідно з додатком.

Опрос