Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Организационного комитета по подготовке и проведению Всеукраинского конкурса профессионального мастерства работников телевидения, радиовещания, прессы и книгоиздательского дела "Человек и оружие"

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Приказ от 29.07.2015 № 159

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2015 року N 159

Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи "Людина і зброя"

З метою забезпечення підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи "Людина і зброя", присвяченого висвітленню життя та боротьби Збройних сил України, Національної гвардії України, підрозділів МВС, об'єднань воїнів АТО і благодійних формувань з російсько-терористичними угрупованнями, а також з нагоди відзначення 24-ї річниці Збройних сил України наказую:

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи "Людина і зброя" у складі згідно з додатком.

2. В. о. генерального директора Української студії телевізійних фільмів "Укртелефільм" Петренку В. М. розробити і подати Голові Держкомтелерадіо до 1 серпня 2015 року проект Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи "Людина і зброя" (далі - Конкурс) та Програму заходів Конкурсу.

3. Управлінню телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.), управлінню розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції (Радзієвський І. А.), управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) надавати всебічну підтримку в підготовці та проведенні Конкурсу.

Опрос