Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана дополнительных организационно-технических мер по пожарной безопасности

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
План, Приказ от 10.07.2015 № 447

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2015 року N 447

Про затвердження Плану додаткових організаційно-технічних заходів з пожежної безпеки

Відповідно до статті 18 Кодексу цивільного захисту України, підпункту 60 пункту 4 Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382, та з метою здійснення додаткових організаційно-технічних заходів щодо забезпечення та підтримання належного стану пожежної безпеки, недопущення на об'єктах паливно-енергетичного комплексу випадків, подібних пожежі, що сталася 8 червня 2015 року на території нафтобази ТОВ "Побутрембудматеріали" у смт Глеваха Васильківського району Київської області, внаслідок якої є постраждалі, у тому числі смертельно наказую:

1. Затвердити План додаткових організаційно-технічних заходів з пожежної безпеки на підприємствах паливно-енергетичного комплексу (далі - План), що додається.

2. Керівникам державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міністерство здійснює управління корпоративними правами держави, забезпечити належне виконання заходів Плану.

3. Про фактичне виконання вимог і заходів, передбачених зазначеним Планом, інформувати Управління фізичного захисту, промислової безпеки та охорони праці в термін до 13 серпня 2015 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос